2019-2020 Eğitim – Öğretim Yılı Ön Başvuruları Hakkında…

Okulumuzun Anadolu Teknik Programı Endüstriyel Otomasyon alanı ve Anadolu Meslek Programına kesin kayıt yaptıran öğrenci listeleri aşağıda belirtildiği gibidir. Otomasyon bölümü için 4 öğrenci yeni yapılacak başvurularda kriterler dahilinde değerlendirilip alınacaktır. Anadolu Meslek Programı için de bir sınıf kontenjan olup ön kayıt başvuruları alınmaya devam edilecektir. Başvuru yapmış yedek listede ki öğrenciler ve yeni başvuranlar arasında tekrar değerlendirme yapılarak yeni bir sınıf oluşturulacaktır.

ANADOLU
TEKNİK PROGRAMI
(END. OTOMASYON PROGRAMI )

SIRA

ADI SOYADI

BABA

1

HASAN HÜSEYİN KORKMAZ

LEVENT

2

EMİRHAN ÇAKIR

İSA

3

MELCENUR ERTÜRK

MURAT

4

FATİH BELSİZOĞLU

YAŞAR

5

SELMAN BAL

COŞKUN

6

EMİRHAN SERBES

AYDIN

7

BERKAY GİDEROĞLU

ENGİN

8

GÖKHAN TEPE

KENAN

9

TAHA UMUT AKÇAY

BÜLENT

10

FERİDE BAKİ

TALAT

11

BİRKAN TALHA KANMIŞ

BİRDAL

12

ARDA GÜNEL

OSMAN

13

EMRE DALMAZ

AHMET

14

ZEHRA KAYTARAN

BÜLENT

15

FURKAN AVCI

MUHAMMED MURAT

16

BEYTULLAH EREN SÜRÜCÜ

EMRAH

17

GÜLBANU TUNCER

ABDULGAFUR

18

NECİP FAZIL MURAT

ÖMER

19

BUĞRA AKBABA

UFUK

20

ORKUN IRMAK

HALİL İBRAHİM

21

RAMAZAN EYÜP KARA

ŞABAN

22

GÖRKEM ÇARIKÇI

SELÇUK

23

ADEM ÇETİNKAYA

CELAL

24

FATİH BARIK

FEHİM

25

İLKER METEHAN ÇEVİK

RAMAZAN

26

ALPER AYANA

METİN

ANADOLU
MESLEK PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

HAKAN AKKAYA

ADEM

2

HAMZA AKGÜN

TALİP

3

İBRAHİM BELAN

ERCAN

4

YUNUS EMRE AVCU

YAHYA

5

BÜNYAMİN AYDEMİR

KENAN

6

UMUT YILDIRIM

İSMAİL

7

ALİ AYAS

HAKAN

8

SEMİH GÖZÜNKE

SELİM

9

EYLÜL ARICAN

ERGÜN

10

BATUHAN TOLUKAN

ÖZAY

11

EREN AKSANOĞLU

İLHAN

12

MERAL BAKAN

MEHMET

13

TOPRAK BİNGÖLTEKİN

TUGAY

14

EFE ÇETİN

HALİL

15

EMİRHAN YÜCEL

HÜSAMETTİN

16

MUSTAFA MOĞULTAY

ERKAN

17

TUĞBA YILMAZ

İSMAİL

18

ENES GEDİK

HAYRETTİN

19

MUHAMMET AYAN

HALİL İBRAHİM

20

BERAT UZAN

FATİH

21

ARDA KOCAMAN

SERDAR

22

BERKE NOSEL

CEMAL

23

YAKUP SUAT KARAMAN

ŞEVKET

24

SÜMEYYE İCLAL DOST

TAYFUN

25

HASAN MERT GELEÇ

HÜSEYİN

26

İSMETCAN DEMİRBAĞ

SERDAR

27

ŞEYMA NUR POLAT

GÖKHAN

28

ARDA AĞAR

HAYATİ

29

EMİRHAN EYİSOY

HAYRETTİN

30

MEHMET DEMİR

İSA

ANADOLU
MESLEK PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

CİHAT AYDOĞDU

BAYRAM

2

HACI AHMET BACAK

FERHAT

3

ENSAR KURT

ATİLLA

4

EFE BEDİK

MURAT

5

BEDİRHAN AYDOĞDU

BAHRİ

6

BARAN AKSU

HAKKI

7

FURKAN ALTUNÖRS

ARSLAN

8

RIDVAN ÇAPAKLI

DAVUT

9

ÖZCAN ŞENKAL

ŞABAN

10

ARDA ÖZSEN

ALPAY

11

ERKAN KANTIK

MEHMET

12

RABİA DURSUN

KEMAL

13

BURAK ASLAN

İRFAN

14

ERAY ERGEN

ŞEVKİ

15

SAMET YILDIZ

MEHMET

16

TUNAHAN KARAKAŞ

NİHAT

17

SEMİH DEMİRBAĞ

ABDULLAH

18

SACİT TAŞ

ULAŞ

19

İREM KIRICI

ORHAN

20

YAREN AYDOĞDU

YÜCEL

21

CAN AKBAĞ

MURAT

22

KAAN KARAKOÇ

FAYİK

23

ARDA ÇELİK

EREN

24

METEHAN ÇEVİK

LOKMAN

25

MELİKŞAH ÖZTÜRK

ZİYA

26

SEMİH BALTACI

TUNCAY

27

ALEYNA ARVİŞ

MUSTAFA

28

SERTAÇ BİLGİN

HASAN

29

EMİRHAN BİLİM

MURAT

30

EDA SEPETÇİ

ERDOĞAN

ANADOLU MESLEK
PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

CİHAN ÖZÇÖNKE

İLYAZ

2

ÇAĞRI ÇOLAK

METİN

3

FURKAN AKSU

ERKAN

4

MUHAMMED EMİN OLGUN

ORHAN

5

YİĞİT EMİN YILDIRIM

FATİH

6

MİNA MANAV

TÜRKER

7

YİĞİT AYDIN

ALİ

8

MÜCEF ALİ BABAÇ

ŞÜKRÜ

9

MEHMET ALİ GÜLHAN

ATİLLA

10

YİĞİT KARAKUŞ

TANER

11

CANSU KILIÇ

TAYFUN

12

BURAK YAKIN

AHMET

13

EMİRHAN SAGUN

MESUT

14

MERVE NUR KELEŞ

YAŞAR

15

FATİH BAŞ

YASİN

16

YUNUS EMRE AYAN

RECEP

17

YUŞA SAMET KAVUNLUK

İLKDOĞAN

18

EFE SAMET ÖZSOY

RAMAZAN

19

EGE ERTEKİN

ÖNDER

20

GÖKDENİZ OKUYAN

CAVİT

21

MERT OSMAN İLKE

AHMET

22

YUNUS ÖZKAN

ÖNDER

23

ATAKAN ÇAKIR

AHMET

24

EGEMEN ANUTGAN

CENGİZ

25

ELİF EKİNCİ

NECMETTİN

26

UMUT KAYA

AYDIN

27

SÜMEYYE HALVACI

ERTAN

28

BAŞAR KAYAALP

ADNAN

29

CANER ÇİMEN

CUMİ

30

YUSUF CAN YENİAY

HÜSEYİN

ANADOLU
MESLEK PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

SAMET ARVAZ

ERGİN

2

MERT ALİ DEMİRCİ

SERKAN

3

SEDAT METİN

NEVZAT

4

ULAŞ DİNÇER

SERDAL

5

FURKAN GÖREN

CELAL

6

ARDA BATIK

METİN

7

EREN YILDIRIM

ABDURRAHMAN

8

HÜSEYİN KAVLAK

ERCAN

9

ŞAHİN KAYA

ADEM

10

SAMETCAN İNCİ

MEHMET ALİ

11

BÜŞRA ASLAN

SAMİ

12

EMRE ERDİNÇ

SUNAY

13

ARDA SAMET CÜN

YILMAZ

14

AYBÜKE ÖZKAN

BERKAY

15

MUSA GÖZÜTOK

BEKİR

16

EMRE EKER

FİKRİ

17

MEVLÜTCAN İNCİ

KEMAL

18

ENES TURAN

FAHRİ

19

M. MUSTAFA KABLAN

KERİM

20

SAMET ASLAN

LÜTFİ

21

MUZAFFER DURMAZ

MEHMET

22

MUSTAFA UĞUR AYDIN

UĞUR

23

EFE GÜNEŞ

SELAHATTİN

24

UĞURCAN AKIN

ARİF

25

EFE CAN KOÇER

EMİN

26

ESAT AKBULUT

CEVAT

27

EFE KAAN GÜNDÜR

SALİH

28

BERKE GÜNŞEN

HASAN ALİ

29

EDANUR ÇAĞAN

FARUK

30

BORA ATLA

YASİN

ANADOLU
MESLEK PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

ARDA ARICI

MUSTAFA

2

GAMZE ÇALIŞKAN

SAADETTİN

3

YUNUS EMRE ÇOBAN

COŞKUN

4

AYLİN ESKİÇINAR

MEHMET

5

HÜSEYİN FEYZİ SARAL

ERDOĞAN

6

FURKAN CAM

YUSUF

7

YUSUF ÖZKAN

İRFAN

8

AHMETCAN ARSLAN

ABDURRAHMAN

9

MERT USMAK

DURSUN

10

ENES KAYA

FİKRET

11

ÖMER FARUK ÖZSOY

MEHMET

12

FURKAN KAYA

TURGAY

13

DOĞUŞ TEREN

KENAN

14

ERDİNÇ BATUR

ZEKAİ

15

DOĞUKAN TOPUZ

ÖZCAN

16

BEREN KARAKÜTÜK

MEHMET

17

ULAŞ KARAMAN

ADEM

18

BARAN DEMİR

MUHSİN

19

GÜLSÜM ACAN

SUAT

20

NAZMİYE NİSA PÜR

SADETTİN

21

FURKAN ÇİLTAŞ

ZAFER

22

SUAT BOĞA

MAHMUT

23

MUHAMMED ÇİLENTİ

CAVİT

24

YUSUF KOÇAK

KEMAL

25

BEYZA GEYİK

SÜLEYMAN

26

SEDA NUR GÜRKAN

NİZAMETTİN

27

TUĞBA ÇALIKOĞLU

LEVENT

28

BORA BERK SEVİM

FEDAİ

29

EFE CAN ARSLAN

SATILMIŞ

30

HÜSEYİN ERSİN

MURAT

ANADOLU
MESLEK PROGRAMI

SIRA

ADI SOYADI

BABA ADI

1

MERT TOPİÇ

BAHTİYAR

2

İLAYDA ABAZ

RAHİM

3

SEDA AKDEMİR

EMİN

4

ALİ GÜVEN

NİHAT

5

ALPEREN KORULTAN

MESUT

6

EMİRHAN YÜZBAŞ

KADİR

7

UMUT MERCAN

SALİH

8

MUHAMMED EMİN ŞANLI

İBRAHİM

9

SALİH IŞIK

ZEKERİYA

10

MERT HACIOĞLU

BÜLENT

11

EMİRCAN ÇİTİL

AYHAN

12

CANER KÖROĞLU

RAFET

13

M. MEHDİ GÜMÜŞTEPE

METİN

14

CANER KARAKUŞ

ZEKAİ

15

EREN YILDIZ

NECDET

16

MERT SEDAT ÜREYEN

ONUR ÖZKAN

17

CEVAT CAN VAROL

ÖZGEN

18

CUMA MERT KABAK

BAYRAM

19

ENES KOÇAK

GÖKMEN

20

ELİFNUR AKAN

CELAL

21

DURSUN ALAÇAM

ALİ

22

OĞUZCAN CÖNKE

HALİM

23

ESMA YOLCU

MEHMET

24

SONGÜL TEKİN

ALİ

25

BATUHAN YAVUZ

MEHMET

26

SİMAY SERAP ARSLAN

ERKAN

27

FURKAN KÖSER

SADIK

28

GÖRKEM GÖKMEN

CİHAN

29

İBRAHİM MURAT GÖK

MEHMET

30

SEDA CAN

CELAL