2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 9. SINIF ÖN KAYIT BAŞVURU SONUÇLARI AÇIKLANDI

2021-2022 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ÖN KAYIT BAŞVURU SONUÇLARI

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı 9. Sınıf ön başvuru sonuçları belli olmuştur. Aşağıdaki listede adı yer alan öğrencilerimizin velileri ile birlikte 13.07.2021, 14.07.2021 tarihlerinde saat 08:30’dan 17:00 ye kadar, 16.07.2021 tarihinde ise saat 12:00’a kadar sözleşmelerini imzalamak için okulumuza gelmeleri önemle rica olunur. (Sözleşme imzalayacak olan velilerimizin öğrenci ile birlikte okula gelmeleri gerekmektedir. Ayrıca öğrenci, anne ve baba TC. Kimlik numaralarını yanlarında bulundurmaları önemle rica olunur.)

Not: Listede ismi yer almayan öğrenciler merkezi sistemde tercih işlemlerini yapabilirler. Yedek listeden okulumuza kayıt yaptırmaya hak kazanmaları durumunda 2. Yerleştirme döneminde boş kontenjanlarımıza göre öğrencilerimiz okulumuza davet edilecektir.

 

ATP PROGRAMI ENDÜSTRİYEL OTOMASYON PROGRAMINA YERLEŞMEYE HAK KAZANANLAR
AD SOYAD BABA ADI
ARDA KAYA SERBÜLENT
KEREM BİÇER BİRCAN
EMİR KUŞ YÜKSEL
ERTUĞRUL TOKSÖZ AHMET
BATUHAN KOCA KEMAL
ÇAĞAN ÖZTÜRK ERDAL
ZEYNEP AYBAŞ ORHAN
MUHAMMET EMİN ESERER YUNUS
BERKAY DARILMAZ SERKAN
AHMET EMİN DAL ZEKAİ
EREN TOKER HÜSMEN
TAYLAN AŞER KENAN
HAKAN KARAYİĞİT ERDOĞAN
ERTAN ALİ OKUMUŞ ÖMER
MUHAMMED TİFTİK İBRAHİM
EFE KÜÇÜKSALAM FİKRET
MERT HASAN SERT ÜZEYİR
EGE ÇELİK ERKAN
MUSTAFA KERİM ERÇİN MUHAMMED NUMAN
BATUHAN TEKMEN ORHAN

 

 

 

 

 

 

 

ANADOLU MESLEK PROGRAMINA YERLEŞMEYE HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
AD SOYAD BABA ADI
MUSTAFA POYRAZ RESAİ
İSMET EMİN AYDIN İBRAHİM
EFE SANDAL AHMET
MELİH KOYUNCU ÖZAY
ÖMER EFE AYBAŞ AHMET
MERVE ALKAN BAYRAM
YAKUP SEMİH CAN SERKAN
BURAK ŞAHİN HARUN
AHMET NURAL TARIK
SÜLEYMAN YÜKSEL BURHAN
ARZU NUR DURMAZ ERDAL
SALİH BAHADIR MEHMET
HAKKI KARPUZ MUSTAFA
YUNUS EMRE MENEŞE GÖKHAN
ABDULBAKİ GÜLER CELAL
SAMET EFE AYDIN ŞERAFETTİN
YUSUF EREN FINDIK RECEP
KAYRA ŞEN MUSTAFA
FEYZA ŞAHİN BAHATTİN
TAHA YAŞAR BABAÇ ŞÜKRÜ
CANER AYDIN FİKRET
MUHAMMED EFE YAPICI SEZGİN
AVNİ YİĞİT YAZICILAR ALİ
EGE PEHLİVAN HASAN
HÜSEYİN PUSAT SİNCER HÜSEYİN
ADEM ARDA KOÇ HİKMET
İSMAİL HAKKI ORUÇ AYHAN
YİĞİT CAN DAYI TUNCAY
MUHAMMET MUSTAFA ÖZTÜRK MURAT
EMİRAY AKSOY MURAT
BİLAL ÇERKEZ YUSUF
KIVANÇ DENİZ RECEP
ALİ ARSLAN TUNCAY
İLKER AY MURAT
MUHAMMED DOĞAN GÜNEŞ DURAN
ERAY DERİCİ MEHMET
HASAN BORAN GÖRÜR ÖZER
EGE EĞNE CEMİL
MERT EROL YÜCEL
TURHAN MERT GÜNERİ MURAT
MUHAMMET KIVANÇ ÖNEN MEHMET VEYSİ
TUNAHAN GÜNDOĞDU HAMDİ
ENES MUT CEYHUN
YAPRAK YAĞMUR ATASOY HÜSEYİN
EFECAN SİFİL CİHAN
ARİF OZAN KAM MURAT
HAYRUNNİSA KARAOĞLU YASİN
ENES ANDIÇ HAKAN
AYBERK ÖZDEMİR ADEM
YUNUS EMRE ACAR ZEYNEL
ONUR ACAN SUAT
UMUT BİRŞEN LEVENT
YAREN YILMAZ MURAT
BERKAY VAROL RECEP ALİ
ENES GÜZEL SÜLEYMAN
BORAN GÜZEL İSMAİL
YUSUF ERDEM DEMİRCAN ALİ
HAKKI FURKAN YALTIRIK HALİL
SUDE NAZ GÜDEK AYDIN
MUSTAFA SEKMEN MEHMET
YÜKSEL ARPACI MURAT
KADİR DORUK BİBER GÖKHAN
BUSE ALGÜL SADRİ
MEDİNE KÖSE ASIM
DENİZ IŞIK HÜSNÜ
AYBERK GÜNEŞ İBRAHİM
FATİH ERSOY SEZGİN
OSMAN YUSUF BÜYÜKBÜCE SERKAN
ENES MUTLU MECİT
YİĞİT EŞİYOK YILDIRAY
MUHAMMED MİRAÇ ÇİL ÖZKAN
HÜSEYİN BARAN SEVEN MURAT
İBRAHİM TANGAÇ EYYÜP
VOLKAN PEHLİVAN ÖMER
EMRE ALİ ERDEM CENGİZ
ATACAN ŞENYURT BELGİN
CEMAHİR AĞIRMAN MAHİR
ÖMER OSMAN KÖMÜR TAŞKIN
AHMET YESİN SİNAN
BEYTULLAH GÜLLÜ HÜSEYİN
KAAN SÜLEYMAN ORUÇ VOLKAN
ENES KOSKA ADİL
ÖMER MEHMET KESKİN İBRAHİM
MERT ÇALIŞKAN YUSUF
ATİLLA ÖZİÇ NURİ
MERVE DALGIÇ AYDIN
YUNUS EMRE ŞAHAN HAMZA
IRMAK KILIÇ ÜNAL
BERAT CAN KUŞTAŞI SİNAN
YILMAZ KARAKUŞ YILMAZ
ENES ŞENCAN SÜLEYMAN
UTKU ÇAKIR GÜRKAN
EFE OCAK AHMET
FURKAN PARALI YASİN
YUNUS EMRE EYİSOY HAYRİ
FERİDUN AYAZ HAKAN
SEMİHA NAZ DİŞÇİOĞLU MURAT
ARDA DUVAN ERDAL
SEYİT EFE ORTAKÖY UMUT
ALTUĞ ERKALKAN ORHAN
EGE ÇAM ORHAN
ENES FURAN MESUT
İBRAHİM ARLI ABDULLATİF
ALİ KILIÇ ÜMİT
YAREN KARACA ALPARSLAN
HÜSEYİN ARVAS ERGİN
YAKUP CAN ŞAHİN TAHSİN
EMİRHAN ŞENGÜÇ HÜSEYİN VOLKAN
YASİN ERDEM NECATİ
MALİK EFE KIRICI ORHAN
BUSE NUR DAĞDEVİREN SEYYAMİ
OYA NUR AYDEMİR ÖZCAN
MİRSAD SEVGİ MEHMET
TUĞRAHAN ÇAKIR MEHMET
MUHAMMED EMİN GENÇ UFUK
BARTU ERBAY YAVUZ
BERKAY AYDIN SADIK
ADEM İNCEOĞLU EYÜP
NİSA MUSLU MUSTAFA
ALİ BORA GÜNERİ SERKAN
SEDAT POLAT NACİ
NEBİYE BEYZA ÇÖMLEK SEZGİN
ÖMER GÜRCAN HÜSEYİN
HAMİT MERT ÇALIŞKAN ALİ BEKİR
ENES DEMİR RECEP
ALPEREN TANITMIŞ İSA
ÇAĞATAY İNCİ RECEP
YUSUF MERT CAN ÇİÇEK YAKUP
MUHAMMED YİĞİT DÜNDAR SERKAN
EFECAN YIKIN AHMET
ENES BAYRAM İRFAN
MUHARREM CAN ALPASLAN İSMAİL
HALİL SÖNMEZ MUSTAFA
TUNA İŞCAN ERDOĞAN
UMUT DENİZ İL MURAT
SEMA NUR MEDİK GÖKHAN
SUDE NUR PEKTAŞ GÖKHAN
EFE SENAİ MERAL İSMAİL
ALPEREN KALAYCI MİTHAT
DENİZ ALİNA ABABEİ VASILE CRISTIAN
TUNAHAN SEZGİN HASAN
ECRİN GÜVEN YAHYA ÖNDER
MURAT ALVER FATİH
İLAYDA AKGÜL YUSUF
YAĞMUR MERGEN TANJU
NAZAR KANAR MURAT
KERİM UZUN KADİR
MUSTAFA BOZKURT MEHMET AKİF
MUHAMMET EMİN ÇOBANOĞLU HASAN
FURKAN UYUMAZ EROL
OĞUZHAN ÖZTÜRK ÖZCAN
ARDA VAROL RECAİ
YUSUF MUSA KÜRKÇÜ ERDAL
ATALAY FIRINCI İBRAHİM
MEHMET SELİM ÇAKMAK METE
UMUT DURSUN MEHMET
KIVANÇ KAZAR KAAN
POYRAZ ÇAĞAN BİRBEN ALİ
YUSUF VURAN SAKİN
EMİR ÇALIŞKAN ERHAN
ENES ÖZKAN YILMAZ
YİĞİT ARDA BALANTEKİN DURSUN
EGE ÖZKILIÇ AYKUL
MEDİNE ÖZERDOĞAN MUSTAFA
TOLGA HAN BİLGİ İSMAİL
ALİ GÖKTÜRK MEHMET
İLYAS ZÜLFİKAR ÖZTÜRK AHMET TURAN
FERHAT YEŞİLYURT ERSAN
YİĞİT BALCI ÜNAL
ERDALCAN ÖZTÜRK HASAN
BEGÜM NAZ KARAGÜLMEZ AVNİ
BUSE GÖKPINAR AŞKIN
APDÜL SAMET YURTKULU AHMET
ZELİHA ARSLAN YILMAZ
İLKAY DEMİR NURİ
ALİ MANDALI MUSTAFA
MELİKE SUDE İLHAN GÜNAY
ERAY ÇİL SERDAR
ATAKAN FİDAN SEZGİN
BURAK KARAKARAMAN YUSUF
YUSUF ARSLAN YÜKSEL
ARDA ERGUVAN EYÜP
BATUHAN YAYLACI CEYHUN
KEMAL YİĞİT ÇETİN ALİ