Tolga BATUR
Müdür Yardımcısı
Mutlay SAMANCI
Müdür Yardımcısı
Sinem ÇETİNKAYA
Müdür Yardımcısı
Tuncay ÇAKIR
Memur
Ayşegül KOCABAŞ
Rehberlik Öğretmeni
Merve İLERİGÖZCÜBAŞI
Rehber Öğretmen
Mehmet ERTAN
Rehber Öğretmen
Nadide BAYSAL
Görsel Sanatlar Öğretmeni
Mustafa BAYRAM
Coğrafya Öğretmeni
Canan GÖK
Tarih Öğretmeni
Emre NUSEL
Tarih Öğretmeni
Gülfidan ÖZYURT
Tarih-Edebiyat Öğrt.
Nebahat ŞAŞMAZ
Edebiyat Öğretmeni
Kayhan ÇELİK
Edebiyat Öğretmeni
Selda YALINIZ
Edebiyat Öğretmeni
Özlem ÇELİK
Edebiyat Öğretmeni
Tugay ÖZALP
Edebiyat Öğretmeni
Bahtışen YILDIRIM
İngilizce Öğretmeni
Neslihan DİLEK
İngilizce Öğretmeni
Meltem ERGİNER
İngilizce Öğretmeni
Çetin ÇAKAN
İngilizce Öğretmeni
Merve ÖZER
Felsefe Grubu Öğretmeni
Aziz KOCATAŞ
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Hicra TOSUN
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni
Bahar DALKIRAN
Matematik Öğretmeni
Özlem OKUYAN
Matematik Öğretmeni
Bilginç YEKEBAĞCI
Matematik Öğretmeni
Sedef KARAKUŞ
Matematik Öğretmeni
Tolga ÖZER
Biyoloji Öğretmeni
Selçuk YEŞİLTAŞ
Fizik Öğretmeni
Ezgi YEŞİLTAŞ
Fizik Öğretmeni
Meral BALDEDE
Kimya Öğretmeni
Sevgi AKYÜZ
Kimya Öğretmeni
Göksu SEZGİN
Kimya Öğretmeni
Mehtap CEYHAN
Fen Bilgisi Öğretmeni
Esra ERGÜN
Kimya Öğretmeni
Handan Nisa CEYLAN
Kimya Öğretmeni
Oğuzhan NOYAN
Beden Eğitimi Öğretmeni
Ender DEBRELİ
Beden Eğitimi Öğretmeni
Mehtap TOPÇU
Muhasebe ve Finans Öğrt.
Ömer IŞIK
Elektrik Öğretmeni
Serkan ÇIKMAN
Elektrik Öğretmeni
Tayfun ÖZKAN
Elektrik Öğretmeni
Fuat ÖZBAY
Elektronik Öğretmeni
Murat KENAR
Elektronik Öğretmeni
Gürsel BAKİ
Elektronik Öğretmeni
Ferit CANBAZ
Tekstil Öğretmeni
Belma KONMAZ
Tekstil Öğretmeni
Esra AŞKIN
Tekstil Öğretmeni
Hikmet Can DURMAZ
Tekstil Öğretmeni
Bilgin ŞAHİN
Makine Öğretmeni
Kürşat KARAÇIBIK
Makine Öğretmeni
Sanem YONAR
Makine Öğretmeni
Yalçın AKSOY
Makine Öğretmeni
Abdullah CEYLAN
Makine Öğretmeni
Celal KARAKUŞ
Makine Uzman Öğretici
Kaan ERGİNER
Elektrik Uzman Öğretici
Ahmet GÖÇ
Makine Uzman Öğretici
Serkan SAMANCI
Usta Öğretici
Yılmaz KURU
Usta Öğretici
Emrecan DEMİR
Uzman Öğretici